Aktualności Aktualności

Powrót

Hubert Balicki nowym Nadleśniczym Nadleśnictwa Narol

Hubert Balicki nowym Nadleśniczym Nadleśnictwa Narol

Informujemy, że z dniem 04.02.2021r. na stanowisko Nadleśniczego Nadleśnictwa Narol został powołany Pan Hubert Balicki. Zastąpił on na tym stanowisku Janusza Skalskiego, który w ubiegłym tygodniu odszedł na emeryturę.

Nowy Nadleśniczy jest absolwentem Technikum Leśnego w Lesku oraz Wydziału Leśnego SGGW w Warszawie. Pracę zawodową rozpoczął w 2003 roku w Nadleśnictwie Radymno (obecnie Jarosław) jako stażysta. Następnie pracował jako referent w dziale Administracji oraz Komendant Posterunku Straży Leśnej. Ponadto rzez cały okres swojej dotychczasowej  pracy angażował się w wiele przedsięwzięć związanych z edukacją leśną oraz promocją leśnictwa. Ukończył studia podyplomowe: „Nauczyciel przedmiotów zawodowych” na Uniwersytecie Rzeszowskim, „Edukacja przyrodniczo leśna ” na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie oraz „Doskonalenie zasobów kadrowych w Lasach Państwowych” również na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie.

Pracę leśnika połączył z pasją pszczelarza, czego dowodem jest ukończenie studiów podyplomowych na kierunku „Pszczelarstwo” na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie.

Jako Komendant Posterunku Straży Leśnej wprowadził w nadleśnictwie wiele innowacyjnych rozwiązań w przeciwdziałaniu szkodnictwu leśnemu z zastosowaniem urządzeń monitorująco - powiadamiających. Aktualnie jest powołany przez Dyrektora Generalnego LP do zespołu zadaniowego jako członek grupy roboczej ds. standaryzacji, modernizacji i wyposażenia Straży Leśnej.

W Nadleśnictwie Jarosław pełniąc funkcję przewodniczącego Koła SITLiD wypełniał zadania statutowe organizując wyjazdy zawodowe dla członków załogi nadleśnictwa oraz angażował się w promowaniu kultury fizycznej wśród pracowników (tenis stołowy, siatkówka).

Od 2011 roku jest członkiem drużyny strzeleckiej Straży Leśnej reprezentującej RDLP w Krośnie na Strzeleckich Mistrzostwach Polski, gdzie na jednych z nich w roku 2012 został mistrzem Polski w strzelaniu dynamicznym.

Ma 37 lat, żonaty oraz 12-letnią córkę. Jego zainteresowania to pszczelarstwo, sport, myślistwo, wędkarstwo oraz turystyka.

Gratulujemy powołania na stanowisko Nadleśniczego Nadleśnictwa Narol i życzymy powodzenia w sprawowaniu tej funkcji.


Nadleśnictwa i inne

 

Sprzedaż

Sprzedaż

 

Polecamy Polecamy