Aktualności Aktualności

Powrót

Nadleśnictwo Narol w Radiu

Nadleśnictwo Narol w Radiu

  Miło nam poinformować Państwa, że w roku 2021 cykl audycji radiowych „Lasy Na Kresach” będzie kontynuowany.

Wspólnie z kolegami z Nadleśnictw: Oleszyce, Lubaczów i Jarosław zapraszamy serdecznie w każdy piątek o godzinie 17.10 do słuchania Katolickiego Radia Zamość.

W audycji będzie można usłyszeć wiele ciekawostek ze świata przyrody. Będziemy opowiadać o pracy leśników, ochronie przyrody, ekologii, leśnych zwierzętach, ciekawych roślinach i przede wszystkim o naszych pięknych lasach.

Nie zabraknie również najświeższych informacji na temat przyrodniczych wydarzeń, które będą obywać się w naszej okolicy.

Katolickie Radio Zamość jest lokalną rozgłośnią nadającą na falach radiowych 90,1 FM oraz 101,2 FM. W ofercie stacji możecie znaleźć Państwo wiele interesujących pozycji o różnorodnej tematyce. Na stronie internetowej radia w zakładce ”Audycje” istnieje możliwość odtworzenia nagranych wcześniej audycji z poprzednich lat.

Katolickiego Radia Zamość można słuchać również w internecie pod linkiem: https://www.radiozamosc.pl/radio/7x1PNAi0z0ohhPMjnaTAhnAT430AzXWq

Wspólnie z redaktorem Księdzem Mariuszem Pastuszakiem zapraszamy serdecznie do odwiedzania lasów Roztocza i Puszczy Solskiej oraz słuchania audycji radiowej „Lasy Na Kresach” 

 

Darz Bór!


Nadleśnictwa i inne

 

Sprzedaż

Sprzedaż

 

Polecamy Polecamy