Aktualności Aktualności

Powrót

Nadleśnictwo Narol w Radiu

Nadleśnictwo Narol w Radiu

Miło nam poinformować Państwa, że w 2023r cykl audycji radiowych „Lasy Na Kresach” będzie kontynuowany.

Wspólnie z kolegami z Nadleśnictw Oleszyce, Lubaczów oraz Jarosław zapraszamy serdecznie w każdy piątek o godzinie 17.10 do słuchania Katolickiego Radia Zamość.  

W audycji „Lasy Na Kresach” usłyszycie Państwo wiele ciekawostek ze świata przyrody. Będziemy opowiadać o pracy leśników, ochronie przyrody, ekologii, leśnych zwierzętach, ciekawych roślinach i przede wszystkim o drewnie i naszych pięknych lasach.

Nie zabraknie również najświeższych relacji z turystycznych i przyrodniczych wydarzeń z naszej okolicy.

Katolickie Radio Zamość jest lokalną rozgłośnią nadającą na falach radiowych 90,1 FM oraz 101,2 FM. W ofercie stacji możecie znaleźć Państwo wiele interesujących pozycji o różnorodnej tematyce. Na stronie internetowej radia w zakładce ”Audycje” istnieje możliwość odtworzenia audycji z poprzednich lat.

Audycje Lasy Na kresach tworzone są w ten sposób, że co piątek spotykamy się w jednym z czterech nadleśnictw i rozmawiamy na jakiś temat dotyczący lasów. 

Katolickiego Radia Zamość można słuchać również w internecie pod linkiem: https://www.radiozamosc.pl/radio/7x1PNAi0z0ohhPMjnaTAhnAT430AzXWq

Wspólnie z redaktorem Księdzem Mariuszem Pastuszakiem zapraszamy serdecznie do odwiedzania lasów Roztocza i Puszczy Solskiej oraz słuchania audycji „Lasy Na Kresach” 

 

                                                                                                                                                                   Darz Bór

Nadleśnictwa i inne

 

Sprzedaż

Sprzedaż

 

 

Polecamy Polecamy