Aktualności Aktualności

Powrót

Odejście na emeryturę Pana Antoniego Stycznia

Odejście na emeryturę Pana Antoniego Stycznia

Z dniem 24.02.2021r. odszedł na emeryturę nasz wieloletni pracownik Pan Antoni Styczeń.

Swoją drogę zawodową związana z Lasami Państwowymi rozpoczął 02.11.1982r. od stanowiska gajowego w Leśnictwie Brusno, które w owym czasie było przyporządkowane do obrębu leśnego Horyniec.

Po reorganizacji terytorialnej Nadleśnictwa Narol (przejściu obrębu Horyniec pod zarząd Nadleśnictwa Lubaczów) Pan Antoni został powołany na stanowisko strażnika leśnego. Tę funkcję pełnił nieprzerwanie od 01.10.1983r. do dnia przejścia na emeryturę. 

Panie Antoni składamy serdeczne podziękowania z 38 lat owocnej pracy w Nadleśnictwie Narol. W tym czasie dał się Pan poznać jako osoba skromna, dokładna i zaangażowana w sumienne wykonywanie powierzanych obowiązków. Był Pan zawsze pełen wigoru oraz optymizmu przy rozwiązywaniu problemów dnia codziennego.

Dziękujemy za wieloletnią współpracę , jednocześnie życzymy aby wszystkie plany i marzenia odkładane na później spełniły się teraz. Emerytura jest porą spokojną, upływającą mile w gronie rodziny, przyjaciół, a także okresem odpoczynku, rozwijania własnych zainteresowań i pasji.

Wszelkiej pomyślności, samych pogodnych i radosnych chwil, zdrowia, zadowolenia oraz długich lat życia na zasłużonej emeryturze.

Darz Bór- Koledzy i Koleżanki z Nadleśnictwa Narol


Nadleśnictwa i inne

 

Sprzedaż

Sprzedaż

 

Polecamy Polecamy