Aktualności Aktualności

Powrót

Pożegnanie Nadleśniczego Janusza Skalskiego

Pożegnanie Nadleśniczego Janusza Skalskiego

 

  W piątek 29 stycznia odszedł na emeryturę Pan Janusz Skalski - Nadleśniczy Nadleśnictwa Narol.

Swoją przygodę z leśnictwem rozpoczął 1 kwietnia 1972 r. w Nadleśnictwie Narol od stanowiska podleśniczego w Leśnictwie Maziarnia. Po kilku latach pracy w terenie został przeniesiony do biura,  gdzie objął etat specjalisty ds. użytkowania lasu. Następnie piastował następujące stanowiska: nadleśniczy terenowy, główny inżynier oraz zastępca nadleśniczego. W Nadleśnictwie Narol pracował do 1999 r.

Po dwudziestu ośmiu latach pracy w Narolu otrzymał powołanie na stanowisko Nadleśniczego Nadleśnictwa Lubaczów, które to sprawował do 2004 r.

Po tym okresie, został przeniesiony do Nadleśnictwa Oleszyce, gdzie objął etat inżyniera nadzoru. Następnie został awansowany na zastępcę nadleśniczego. W Oleszycach spędził 12 lat kariery zawodowej, by w lutym 2016 r. powrócić do swojej macierzystej jednostki - Nadleśnictwa Narol.

Pan Janusz Skalski przepracował w Lasach Państwowych 49 lat ! Nie każdy leśnik może pochwalić się tak długim dorobkiem zawodowym, który ma wpływ na zasób posiadanej wiedzy i doświadczenia zawodowego.   

Panie Nadleśniczy - dziękujemy za razem spędzone chwile i życzymy wszystkiego dobrego na zasłużonej emeryturze.

 

Darz Bór!


Nadleśnictwa i inne

 

Sprzedaż

Sprzedaż

 

Polecamy Polecamy